Pracownicy Bridgestone na trasie 11. PKO Poznań Półmaraton

Aż 47 osób z drużyny Bridgestone Poznań wystartowało w tym biegu, by poprawić swoje wyniki na dystansie ponad 21 km. A kto wspierał nasz super zespół na trasie? Znany dziennikarz sportowy Damian Bąbol oraz nasza ulubiona biegaczka Joanna Jóźwik, która jest ambasadorką kampanii olimpijskiej koncernu Bridgestone „Podążać za Marzeniami”

Czytaj całość

XVI Bieg Europejski już za nami!

W tegorocznym biegu w Gnieźnie wzięło udział 1540 uczestników, wśród których znalazła się silna, bo aż 92-osobowa drużyna z naszej fabryki! Podczas tych zawodów zmierzyliśmy się z dystansem 10 km.

Czytaj całość

Obalamy stereotypy

Czy kobieta może pracować w fabryce? Czy trzyzmianowy system pracy pozwala na pogodzenie różnych życiowych ról? Oczywiście, że tak! Udowadniamy, że panie są jak najbardziej mile widziane także na produkcji!

Czytaj całość

Superbohaterki z Bridgestone

8 marca to dzień, w którym warto nie tylko szczególnie docenić bohaterki tego święta, ale również obalać stereotypy. Jednym z nich jest to, że pewne branże są zarezerwowane dla mężczyzn. Tak traktuje się m.in. motoryzację. Nasza Fabryka pokazuje, że i kobiety odnajdą w niej swoje miejsce. Panie pracują z nami od dawna, ale dopiero kilka miesięcy temu pojawiły się na produkcji.

Czytaj całość