Dlaczego my?

Kariera

stabilna
sytuacja
zawodowa

Pracuj w Fabryce Bridgestone Poznań!

Bridgestone Poznań to nowoczesny, międzynarodowy Zakład Produkcyjny. Pracuje tutaj niemalże 2000 osób, które tworzą zgrany zespół. Jesteśmy w trakcie rozbudowy naszej Fabryki, dlatego cały czas szukamy ludzi, którzy chcieliby razem z nami pracować.

Aktualnie poszukujemy:

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Bridgestone Poznań prześlij CV mailowo (w tytule wiadomości podając nazwę interesującego Cię stanowiska) lub klikając w powyższe linki, które przekierują Cię do naszego portalu SuccessFactors.

Dlaczego warto z nami pracować?

Codziennie polepszamy nasze standardy. Stwarzamy komfortowe warunki pracy, wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z wielu benefitów, m.in.:

  • pakietu medycznego, ponieważ zależy nam na zdrowiu naszych pracowników i ich rodzin;
  • tanich usług telekomunikacyjnych także dla rodziny;
  • dofinansowania startów w zawodach sportowych (półmaraton i maraton poznański, Skoda Bike Challange, MTB Gogol, Survival Race itp.), dlatego że chcemy, aby nasi pracownicy w czasie wolnym realizowali swoje pasje :)
  • dofinansowania dojazdów do pracy zarówno dla osób mieszkających w Poznaniu, jak i poza miastem

Ponadto organizujemy szereg akcji związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, w które mogą zaangażować się wszyscy pracownicy, którzy lubią wspierać działania charytatywne.

Dodatkowo z okazji różnych wydarzeń organizujemy festyny dla pracowników i ich rodzin, podczas których nie brakuje atrakcji dla wszystkich!

Oferty pracy

Kariera

Cały czas się rozwijamy, dlatego nieustannie poszukujemy pracowników, którzy poszerzą nasz zespół. Mamy atrakcyjne warunki pracy – dobre wynagrodzenia i bardzo dużo benefitów, które oferujemy osobom rozpoczynającym współpracę z nami.

Stworzyliśmy komfortowe warunki pracy dla pracowników. Nasza Fabryka to również miejsce przyjazne dla kobiet. Dbamy o to, aby wszyscy tworzyli zgrane zespoły.

Więcej o naszych ofertach pracy znajdziesz na portalu Success Factors.

Czekamy na Ciebie!

Praktyki i staże

Kariera

Jeżeli jesteś dopiero na początku swojej kariery zawodowej, to śmiało możesz aplikować do nas na stanowisko praktykanta lub stażysty. Z nami postawisz swoje pierwsze kroki w zawodzie i zdobędziesz cenne doświadczenie, które przyda Ci się na kolejnych etapach Twojego rozwoju zawodowego.

Każdego roku, w okresie wakacyjnym organizujemy płatne praktyki dla studentów oraz studentek kierunków technicznych, które można odbyć w różnych działach naszej firmy. Podczas praktyki zapoznasz się z funkcjonowaniem Fabryki i poznasz naszą codzienną pracę oraz przede wszystkim zdobędziesz cenne doświadczenie, którym będziesz mógł/mogła się pochwalić w swoim życiorysie.

Wymagany czas trwania praktyk to minimum jeden miesiąc. Jest to czas, w którym będziesz mógł/mogła poznać specyfikę danego zawodu, pracy w Fabryce oraz dowiedzieć się jeszcze więcej o procesie produkcji opon samochodowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą aplikacji znajdującej się na naszej stronie internetowej lub za pomocą maila.