Hucznie świętowaliśmy Dzień Dziecka! - Bridgestone Poznań

Hucznie świętowaliśmy Dzień Dziecka!

Zwiedzanie fabryki, zajęcia z animatorem i zabawy kreatywne – to tylko kilka z wielu atrakcji, które przygotowaliśmy dla dzieci i najbliższych naszych pracowników! W minione dwa weekendy na terenie naszej firmy odbywał się festyn z okazji Dnia Dziecka, który z pewnością zapamiętamy na długo! Frekwencja dopisała!

Za nami wspólna celebracja jednego z ulubionych – zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych – dni! Dzień Dziecka – bo o nim mowa, nasi pracownicy postanowili spędzić w fabryce w nieco innej roli – jako goście. Mogli tym samym pokazać swoim najbliższym swoje stanowiska pracy, razem z nimi zwiedzając ogromną i niezwykle ciekawą przestrzeń naszej Fabryki!

Dla najmłodszych przygotowaliśmy również szereg zabaw, które podzielone były według poszczególnych stanowisk – były to m.in. tory przeszkód, zabawy animacyjne, malowanie twarzy i tatuaże brokatowe, gry drewniane xxl, bańki mydlane, stanowiska chemiczne czy popcorn! Na pamiątkę każdy uczestnik mógł zabrać ze sobą zdjęcie wykonane w fotobudce!

Choć oba eventy już za nami, dziś szczególnie życzymy wszystkim dzieciom – tym małym, jak i dużym – aby zostały nimi jak najdłużej! Niech nigdy nie opuszcza Was beztroska, radość i ciekawość świata!

Koniecznie zobaczcie naszą fotorelację!