Biegaliśmy, żeby pomóc innym – Poznań Business Run 2019

Nasi biegacze wystartowali 8 września w kolejnej edycji Poznań Business Run. To wyjątkowa sztafeta, której celem jest wsparcie tych, którzy sami biec nie mogą. W tym roku beneficjentami akcji byli: Grzegorz Świniarski, Michalina Helmhen, Patryk Dąbrowski. Bridgestone Poznań reprezentowało łącznie 15 zawodników, a w całym wydarzeniu udział wzięło aż 3995 amatorów sportu. Choć trasa była podobna do ubiegłorocznej, to przysporzyła ona wiele radości biegaczom – łatwiej było im porównać

Czytaj całość

Już 77% Pracowników korzysta z naszego PPE

Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) to jeden z najnowszych benefitów, z których mogą korzystać Pracownicy Bridgestone Poznań – wprowadziliśmy go na początku tego roku. To rozwiązanie pozwala na gromadzenie środków na okres emerytalny przy wsparciu pracodawcy. U nas cała składka w ramach PPE jest finansowana przez Firmę.

Czytaj całość

Kręcimy kilometry

W naszej Fabryce mamy liczne grono sportowców, w tym fanów jazdy na rowerze. Postanowiliśmy, że postawimy przed nimi kolejne wyzwanie i przyłączyliśmy się do firmowej rywalizacji w ramach akcji Kręć Kilometry.

Czytaj całość