Bridgestone Poznań Asem Odpowiedzialnego Biznesu - Bridgestone Poznań

Bridgestone Poznań Asem Odpowiedzialnego Biznesu

Skierowaną do najmłodszych akcję Think Before You Drive prowadzimy już od 10 lat. Ten rok jest dla tej inicjatywy szczególny nie tylko dlatego, że obchodzimy jej okrągłą rocznicę. Nasze edukacyjne przedsięwzięcie zostało zauważone i docenione przez kapitułę Asa Odpowiedzialnego Biznesu. To dla nas wielki zaszczyt!

Think Before You Drive to kampania edukacyjna skierowana do najmłodszych. Dzięki specjalnie opracowanemu programowi zajęć maluchy uzyskują wiedzę na temat bezpiecznych zachowań na drodze, niezależnie od tego czy jest się pieszym, rowerzystą czy pasażerem auta. To nasi pracownicy wskazują przedszkola i szkoły podstawowe, w których pojawiamy się razem z całym zespołem i przekazujemy cenne wskazówki. W naszych działaniach wspiera nas wielkopolska Policja.

Przez dekadę na naszych warsztatach pojawiło się aż 30 tysięcy dzieci. W tym roku zrealizowaliśmy już 10. edycję akcji Think Before You Drive i zdobyliśmy za nią tytuł Asa Odpowiedzialnego Biznesu 2018 w kategorii Zaangażowanie społeczne. Jesteśmy dumni z tej nagrody, bo CSR to dla nas nie tylko współpraca z najbliższym otoczeniem, ale również inicjatywa i czas prywatny naszych pracowników. Cieszymy się, że nasz zespół tworzą ludzie z misją i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji tej akcji w przyszłym roku!