Edukujemy razem z blogerem - Bridgestone Poznań

Edukujemy razem z blogerem

Nasza Fabryka przywiązuje bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa na drodze. Edukujemy w tym zakresie zarówno małych, jak i dużych, co pokazaliśmy już nie raz m.in. poprzez akcje takie jak „Bądź bezpieczny na drodze” czy „Think Before You Drive”. Tej jesieni postanowiliśmy dodatkowo nagłośnić ten temat. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z popularnym blogerem Maciejem Mazurkiem, znanym w sieci jako Zuch.

Razem z ekspertem z Bridgestone Poznań – Krzysztofem Bocheńskim – Maciek przygotował wpis na swojego bloga o najpopularniejszych mitach na temat sezonowej wymiany opon. Czy to prawda, że jeśli jeździ się tylko po mieście, to nie trzeba zmieniać ogumienia na zimowe? Czy wystarczy, jeśli zimówki znajdą się tylko na przedniej osi? Czy w nowe opony powinniśmy zaopatrzyć się dopiero wtedy, gdy w starych zetrze się bieżnik? Odpowiedzi na te i kilka innych ważnych pytań znajdziecie we wpisie Zucha (tutaj).

Cieszymy się, że ta publikacja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem ze strony społeczności Maćka. Mamy nadzieję, że przyczyni się ona do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.