Jan zadbał o bezpieczeństwo podczas urlopów - Bridgestone Poznań

Jan zadbał o bezpieczeństwo podczas urlopów

W tym tygodniu na terenie naszej Fabryki pojawił się manekin testowy Jan. Tym razem wcielił się w rolę ambasadora naszej zakładowej akcji „Bezpieczne Wakacje”.

Manekin testowy Jan zwykle uczy bezpieczeństwa na drodze najmłodszych – uczestnicząc w warsztatach organizowanych przez nas w szkołach i przedszkolach w ramach akcji Think Before You Drive. W ciągu już 12 edycji tego projektu poruszaliśmy takie tematy jak obowiązek zapinania pasów, zasady przechodzenia przez jezdnię, konieczność noszenia odblasków czy to, pod jaki numer należy zadzwonić, by uzyskać pomoc w awaryjnej sytuacji.

Tym jednak razem Jan wziął na siebie obowiązek zadbania o bezpieczeństwo naszych Pracowników podczas letnich urlopów. Z tej okazji przygotował dla nich drobne upominki, które przydadzą się na wakacjach. Przypominał też o tym, jak ważne jest stosowanie zasad bezpieczeństwa, by chronić siebie i bliskich przed zachorowaniem na koronawirusa.

Naszym Pracownikom życzymy raz jeszcze udanego, spokojnego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku! Do zobaczenia po urlopie!