Jesteśmy partnerem Igrzysk Olimpijskich

Koncern Bridgestone został partnerem Igrzysk Olimpijskich w latach 2018-2024. Jest to niezwykłe wydarzenie łączące ludzi na całym świecie wokół jednego ekscytującego tematu, jakim jest sport, a dla naszej Firmy duże wyróżnienie! W związku z tym partnerstwem 15 stycznia Bridgestone uruchomił specjalną platformę dla Pracowników, którzy poprzez sport będą mogli nie tylko rywalizować, ale również pomagać wybranym organizacjom walczącym z rakiem.

Platforma dla naszych Pracowników dostępna jest w 10 językach. Portal można połączyć z różnymi aplikacjami, które mierzą pokonywane dystanse, np. Runkeeper, Fitbit czy Garmin. Dzięki takiej kompatybilności zbieranie kilometrów jest o wiele łatwiejsze.

W każdym miesiącu na naszych pracowników będą czekać nowe wyzwania, które pozwolą nie tylko zbierać kilometry dla organizacji walczących z rakiem, ale również motywować się do intensywniejszej aktywności fizycznej i dbania o zdrowie 🙂

Wśród wyzwań będą m.in. 10 tysięcy kroków dziennie, 240 minut biegu przez miesiąc (ale bez obaw, będzie również plan dla początkujących) czy regularne wypijanie 1,5 l wody dziennie!

Pracownicy koncernu Bridgestone (w tym Bridgestone Poznań) będą walczyć o zebranie  miliona kilometrów.