Nasi Pracownicy z wizytą w szkołach - Bridgestone Poznań

Nasi Pracownicy z wizytą w szkołach

Wychodzimy naprzeciw młodym ludziom i ich potrzebom, a chcąc ich lepiej poznać, spotykamy się z nimi w szkołach. Opowiadamy im o procesie produkcji opon, ich budowie i o pracy w naszej Fabryce. W ostatnim czasie odwiedziliśmy cztery placówki – w Środzie Wielkopolskiej, Poznaniu, Jarocinie i we Wrześni.

Na każdym z tych spotkań reprezentacja Bridgestone Poznań opowiadała uczestnikom o naszym zakładzie, jak i całym koncernie. Nasi eksperci, którzy na co dzień zajmują się produkcją opon i znają każdy etap ich powstawania, przybliżyli młodym ludziom to, jak wygląda ich praca. Uczniowie mogli także przyjrzeć się specjalnemu modelowi opony i zobaczyć każdą z jej warstw. Rozmawialiśmy również o społecznej odpowiedzialności biznesu i o tym, jakie działania CSR-owe realizuje nasza fabryka w Poznaniu oraz w Wielkopolsce.

Bardzo dziękujemy za to, że mogliśmy pojawić się w Branżowej Szkole Zawodowej I stopnia nr 1 w Środzie Wielkopolskiej, w Zespole Szkół Samochodowych w Poznaniu, Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie i Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni.