Nasza opona z wysokimi ocenami w prestiżowych testach - Bridgestone Poznań

Nasza opona z wysokimi ocenami w prestiżowych testach

Opona Blizzak LM005 weszła do oferty Bridgestone w tym sezonie i już otrzymała bardzo wysokie noty w testach przeprowadzonych przez branżowe media. Cieszy nas to wyjątkowo, ponieważ ten model produkowany jest w naszej Fabryce.

W prestiżowym teście magazynu Auto Motor i Sport nasza opona Blizzak LM005 uplasowała się na drugim miejscu i otrzymała ocenę „Bardzo dobra”. Autorzy tego rankingu zwrócili uwagę na jej wyjątkowo krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Docenili też jej precyzję na zaśnieżonych i mokrych drogach oraz stabilność w trakcie szybkiego pokonywania zakrętów.

Tygodnik Auto Świat przyznał z kolei oponie Blizzak LM005 ocenę „Wzorowa”. Okazała się ona bezkonkurencyjna w hamowaniu na mokrej nawierzchni. To jeszcze nie wszystko! Od Auto Bild otrzymaliśmy nagrodę „Producent roku, Zima 2019”. To wyróżnienie za doskonałe osiągi opony LM005 (a także wielosezonowej A005) we wszystkich testach w kategorii hamowania opublikowanych w tym sezonie przez ten niemiecki magazyn motoryzacyjny.