Obalamy stereotypy - Bridgestone Poznań

Obalamy stereotypy

Wiele osób zadaje sobie pytania, czy kobiety mogą pracować w fabrykach oraz czy trzyzmianowy system pracy umożliwia pogodzenie różnych życiowych ról. W Bridgestone Poznań znamy na nie odpowiedz: oczywiście, że tak! Panie pracujące w magazynie i w obszarach produkcji udowadniają, że w miejscu takim jak nasza Fabryka odnajdują się świetnie.

Choć zatrudniamy kobiety w produkcji dopiero od niedawna, to już teraz wiemy, że swoje obowiązki wykonują one sumiennie i z zaangażowaniem. W Bridgestone Poznań nie kierujemy się stereotypami – doceniamy każdego pracownika, który pomaga nam w rozbudowywaniu naszego przedsiębiorstwa. Osoby zatrudnione u nas mogą liczyć na stałą pracę w Poznaniu, atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowania dojazdów do pracy czy do posiłków), ale także na możliwość awansu i podniesienia kwalifikacji zawodowych.

O tym, jak radzą sobie dziewczyny zatrudnione w Bridgestone Poznań, można dowiedzieć się więcej z artykułu opublikowanego na portalu epoznan.pl.