Otworzyliśmy się jeszcze bardziej - Bridgestone Poznań

Otworzyliśmy się jeszcze bardziej

W naszej Fabryce przy każdej okazji wychodzimy naprzeciw potrzebom kandydatów i staramy się być dla nich dostępni jak najczęściej. Dlatego w minionym tygodniu zorganizowaliśmy dla nich po raz pierwszy specjalne wydarzenie – rekrutację otwartą. Udział w niej mogły wziąć osoby zainteresowane stanowiskami produkcyjnymi w naszym Zakładzie. Sprawdźcie, co dla nich zaplanowaliśmy.

W ramach rekrutacji otwartej można było spotkać się z aktualnymi Pracownikami Bridgestone Poznań oraz z naszymi rekruterami. Nasz zespół oprowadził gości po Zakładzie oraz pokazał, jak wygląda codzienna praca na stanowiskach produkcyjnych. Był również czas na rozmowę z Pracownikami, przedstawienie organizacji pracy oraz całego pakietu benefitu, jaki mamy do zaoferowania. Na zakończenie chętni mogli wziąć udział w teście rekrutacyjnym.

Cieszymy się, że naszym wydarzeniem zainteresowało się tyle osób. Nie wszystkich mogliśmy zaprosić ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, ale cały czas zachęcamy do wysyłania CV na produkcja@bridgestone.eu.