Podwyżki w Bridgestone Poznań - Bridgestone Poznań

Podwyżki w Bridgestone Poznań

Fabryka Bridgestone Poznań zmienia system wynagrodzeń oraz system premiowy i dodatków. Dzięki temu nasi Pracownicy otrzymają wyższe pensje, będą mogli również skorzystać m.in. z ubezpieczenia opłacanego przez Pracodawcę oraz Pracowniczego Programu Emerytalnego, a także dodatku rocznego. Podwyżki zaczynają obowiązywać już od teraz. Wynagrodzenia będą zwiększane także w kolejnych latach.

Nowy system wynagrodzeń obejmuje zarówno aktualnych pracowników, jak i osoby, które rozpoczną pracę w Poznaniu w naszej Fabryce w przyszłości. Wszelkie informacje na temat wprowadzanych zmian zostały przekazane pracownikom przez przełożonych.

Zainteresowanych zatrudnieniem w Bridgestone Poznań zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Wszyscy pracownicy Zakładu mogą liczyć na stabilne zatrudnienie, a także na szereg udogodnień i benefitów. Oprócz tych już wspomnianych, na zatrudnionych czekają m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość uczestniczenia w niepowtarzalnych akcjach CSR, o których można poczytać tu.

Więcej informacji na temat stanowisk, na które obecnie rekrutujemy, dostępnych jest w zakładce Kariera.