Silna reprezentacja Bridgestone Poznań na Biegu Europejskim - Bridgestone Poznań

Silna reprezentacja Bridgestone Poznań na Biegu Europejskim

Już po raz kolejny sportowcy z Bridgestone Poznań wzięli udział w Biegu Europejskim. Nasza Fabryka była też sponsorem strategicznym XX już odsłony tego emocjonującego wydarzenia.

W sobotę 1.04.2023 r. ulicami Gniezna przemieszczało się aż 1053 zawodniczek i zawodników XX edycji Biegu Europejskiego. Wśród nich na starcie było aż 59 osób z Załogi BSPZ. Nasi biegacze dzielnie pokonali 10-kilometrową trasę, dostarczając kibicom wielu emocji.

Na to wydarzenie ufundowaliśmy też zestaw opon, który trafił do jednego z biegaczy z Bridgestone. Symboliczny bon na ogumienie uroczyście wręczył mu na scenie Prezes Zarządu Bridgestone Poznań Roman Staszewski. Uczestniczący w evencie chętnie odwiedzali też przygotowaną przez nas strefę Bridgestone, w której mogli skorzystać m.in. fotobudki i innych atrakcji.

Tegoroczna edycja biegu odbyła się pod hasłem „Teraz Ukraina!”. Po przekroczeniu mety uczestnicy otrzymali w związku z tym symboliczny medal z kojarzącymi się z tym krajem motywami. Mogli również spróbować prawdziwego barszczu ukraińskiego.

Serdecznie dziękujemy organizatorom i gratulujemy naszym biegaczom!