Sportowe emocje z Bridgestone - Bridgestone Poznań

Sportowe emocje z Bridgestone

W Bridgestone Poznań pracuje wielu zapaleńców sportu. Wspólnie biegamy, jeździmy na rowerach i ramię w ramię startujemy w zawodach. W maju team składający się z entuzjastów joggingu z naszej Fabryki wziął udział w XVIII Biegu Europejskim. Najmłodszy „reprezentujący” nas zawodnik miał… 6 miesięcy!

W zeszłym roku warunki epidemiczne nie rozpieszczały osób lubiących rywalizację sportową. Wiele biegów odwołano, inne zmieniły swoją formułę i odbywały się wirtualnie. Tym bardziej cieszymy się, że XVIII Bieg Europejski w Gnieźnie na 10 km miał formułę hybrydową i każdy mógł uczestniczyć tak, jak lubi – stacjonarnie lub zdalnie, zapisując swoje wyniki biegowe w aplikacji.

W barwach Bridgestone biegło 65 osób (w Gnieźnie oraz wirtualnie). Niektórzy pracownicy uczestniczyli ze swoimi dziećmi. Bieg był dla osób powyżej 16 roku życia, więc mali zawodnicy nie byli klasyfikowani, jednak z dużą frajdą „reprezentowali” naszą Fabrykę.

Wśród 725 uczestników biegu, który odbył się w Gnieźnie 29-30 maja najlepszy czas wśród naszych pracowników uzyskał Mikołaj Michalski z czasem 38 minut i 25 sekund! Mikołaj zajął ogólnie 8 miejsce oraz 3 w kategorii M-40.

Wśród biegaczy wirtualnych najlepszy wynik wybiegał Arkadiusz Wilmański z czasem 49 minut i 11 sekund!

Serdecznie gratulujemy!

Obejrzyjcie relację foto z tego wydarzenia.