Superbohaterki z Bridgestone - Bridgestone Poznań

Superbohaterki z Bridgestone

8 marca to dzień, w którym warto nie tylko szczególnie docenić bohaterki tego święta, ale również obalać stereotypy. Jednym z nich jest to, że pewne branże są zarezerwowane dla mężczyzn. Tak traktuje się m.in. motoryzację. Nasza Fabryka pokazuje, że i kobiety odnajdą w niej swoje miejsce. Panie pracują z nami od dawna, ale dopiero kilka miesięcy temu pojawiły się na produkcji.

W Bridgestone Poznań doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak fantastycznymi pracownikami są kobiety, dlatego chętnie współpracujemy z nimi, proponując im zarówno pracę fizyczną w magazynie, jak i w naszym biurze. Ostatnio o zaangażowaniu naszych dziewczyn i o tym, jak radzą sobie w naszym Zakładzie, napisały lokalne media. Artykuł o pracy Barbary, Marleny, Pauliny i Joanny dostępny jest pod adresem: https://epoznan.pl/news-news-83916-Kobiety_do_fabryk.

Zachęcamy Panie do aplikowania. Oferujemy przygotowane zgodnie z normami prawnymi stanowisko, ale także atrakcyjne i stabilne zarobki (o podwyżkach dla pracujących w Poznaniu pisaliśmy tu). Wszyscy zatrudnieni otrzymują od nas również liczne benefity, m.in. pakiety tanich usług telekomunikacyjnych oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie. Więcej informacji o prowadzonych rekrutacjach dostępnych jest na Success Factors.