Weź udział w rekrutacji otwartej - Bridgestone Poznań

Weź udział w rekrutacji otwartej

Nasza Fabryka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i organizuje otwartą rekrutację dla osób zainteresowanych pracą u nas. 25 maja będziecie mieć wyjątkową okazję do rozmowy z rekruterami oraz zwiedzeniem zakamarków Bridgestone Poznań, które na co dzień są dostępne tylko dla naszych Pracowników.

Wszystkich zainteresowanych pracą na stanowiskach produkcyjnych w Fabryce albo rozmową z rekruterami, serdecznie zapraszamy do nas 25 maja na rekrutację otwartą. Tego dnia w przyjaznej atmosferze będzie można poznać nasze oczekiwania względem kandydatów, jak również  zapytać nas o wiele kwestii związanych z wynagrodzeniem czy benefitami, które oferujemy naszej załodze. Nie zabraknie oczywiście i rekrutacji. Dla chętnych tego dnia przeprowadzimy testy na stanowiska operatorów produkcji oraz magazynierów. Dla osób, które nie będą czuły się na siłach umożliwiamy pozostawienie CV oraz spotkanie w kolejnym umówionym terminie :).

To nie wszystko! Tego dnia zorganizujemy też wycieczkę po Fabryce, którą poprowadzą nasi Pracownicy. Oprowadzą zainteresowanych rekrutacją po miejscach, które na co dzień nie są dostępne dla każdego. Będzie można zobaczyć, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach i zapytać o nurtujące kwestie. Nie zabraknie również ciekawostek! Osoby rekrutowane dowiedzą się więcej na temat naszych produktów, zdradzimy im również kilka ciekawostek i pokażemy, jak wyglądają wytwarzane przez nas opony do Astona Martina, BMW czy samochodów elektrycznych. Normalnie tego nie robimy, ale dla nich zrobimy wyjątek :).

Liczba miejsc jest ograniczona! Wszystkich chętnych do udziału rekrutacji otwartej, zapraszamy do wysłania maila na drzwiotwarte@bridgestone.eu w temacie wpisując: Wezmę udział w rekrutacji, a w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zapisy prowadzimy do 20 maja.

Rekrutacja otwarta jest prowadzona wyłącznie dla osób powyżej 18. roku życia, zainteresowanych pracą na stanowiskach produkcyjnych w Bridgestone Poznań.