Wspieramy sportowców od najmłodszych lat! - Bridgestone Poznań

Wspieramy sportowców od najmłodszych lat!

Sport wspieramy na różne sposoby. Bridgestone od 2014 r. jest Globalnym Partnerem Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. W naszej poznańskiej Fabryce dofinansowujemy Pracownikom udział w zawodach i patronujemy różnym wydarzeniom promującym aktywność. Tym razem w rozwoju pasji wspieraliśmy młodych hokeistów, uczestniczących w turnieju w Gnieźnie, którego byliśmy współorganizatorami.

16 drużyn młodych miłośników hokeja halowego stawiło się 9 marca na turnieju w Gnieźnie. Rozgrywki odbyły się z podziałem na dwie kategorie wiekowe. Najstarsi uczestnicy byli z rocznika 2015. Niezależnie jednak od wieku, wszyscy z zapałem walczyli o zwycięstwo! Przypadło ono drużynie Klubu Sportowego Stella Gniezno, który wraz z Bridgestone Poznań współorganizował to sportowe wydarzenie. Cieszymy się, że poprzez wspieranie imprez takich jak ta pomagamy najmłodszym rozpalać ich zamiłowanie do sportu i promować aktywność fizyczną.

Honorowy patronat nad rozgrywkami objął Radosław Piesiewicz, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a jednym z celów wydarzenia było kształtowanie olimpijskich postaw u młodych sportowców.