Wspólnie świętowaliśmy nasze sukcesy - Bridgestone Poznań

Wspólnie świętowaliśmy nasze sukcesy

Wspólne świętowanie sukcesów Pracowników Bridgestone Poznań to już tradycja. 28 lutego przeprowadziliśmy więc z przyjemnością już ósmą Galę BSPZ Awards. Podczas tego wydarzenia podsumowaliśmy nasze osiągnięcia w 2022 r. i doceniliśmy zaangażowanie oraz sukcesy naszej Załogi.

Członkowie Zespołu Fabryki otrzymali podczas Gali nagrody zarówno indywidualne, jak i grupowe. Wyróżniliśmy m.in. wybitne projekty przyczyniające się do realizacji celów założeń naszego korporacyjnego Zobowiązania Bridgestone E8, a także Pracowników, których warto naśladować dlatego, że ich codzienne działania są zgodne z zachowaniami wspierającymi osiąganie naszych celów.

Gala nie byłaby kompletna bez Nagród Specjalnych – to nasz sposób na to, by docenić m.in. osoby zaangażowane w działania CSR, wyjątkowych liderów, świetnie odnajdujących się w pracy „świeżaków” czy „agentów do zadań specjalnych” 😉

Do laureatów trafiły pamiątkowe statuetki, które będą przypominać im o tym, jak wiele jesteśmy w stanie dokonać wspólnymi siłami.

Wszystkim nagrodzonym raz jeszcze gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!